Home » Nieuws » Rahma bij pakhuis De Zwijger: ‘Ondernemers zijn langzaam aan het sterven’

Rahma

Rahma bij pakhuis De Zwijger: ‘Ondernemers zijn langzaam aan het sterven’

In een gesprek met onder andere de Amsterdamse wethouder Victor Everhardt van Pakhuis De Zwijger heeft Rahma el Mouden een pleidooi gehouden om ondernemers meer vrijheid te geven om hun zaak overeind te houden.

,,Ondernemers zijn langzaam aan het sterven”, aldus de onderneemster, die MAS Dienstverleners oprichtte. Ook haar bedrijf wordt hard getroffen door de coronacrisis. Zestig procernt van de werknemers is momenteel thuis, omdat musea, hotels en scholen gesloten zijn.

Rahma maakte een compliment aan premier Rutte. ,,Maar wat ik dus mis is dat er niemand is de pijn voelt die wij als ondernemers voelen. Mijn vraag aan politici is: Hoe kunnen we voorkomen dat ondernemers radicaal failliet gaan?”

El Mouden raakte ook nog een ander punt aan: de solidariteit in het bedrijfsleven. Sommige klanten betalen niet of later vanwege de crisis. ,,Soms zeggen ze: ‘we gaan niet betalen omdat er overheidssteun is’, aldus El Mouden.

Advies van Rahma: ,,Waarom maak je geen gebruik van de creativiteit van de ondernemers: hier zijn de regels en daar moet je mee omgaan.”

De uitspraken van El Mouden zijn voor wethouder Everhardt reden om in gesprek te gaan met ondernemers over de misvattingen rond de overheidssteun.

Wil je complete programma zien?

Deel dit bericht:

Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties